Dovolená v Itálii

Dovolená je moje nejoblíbenější část roku. Učím se italsky, protože mám nejraději Itálii. Do Itálie jezdím opravdu každý rok. Někdy si říkám, jestli to už nepřeháním. Kolikrát už jsem si řekla, že bych chtěla taky do Turecka anebo se podívat do Španělska, jenomže vždycky vyhraje Itálie. Ale abych pravdu řekla, vůbec mi to nevadí, ale taky bych se chtěla podívat na jiné dovolené. Třeba někde ve Španělsku, protože v Itálii už mám tolik známých a přátel, že se tam opravdu každý rok velmi těším. Někdy si říkám, jestli už není Itálie můj druhý domov. Protože každý rok tam strávím opravdu půlku července a část srpna. Takže jsem si řekla, že Itálii budu brát jako svůj druhý domov a budu jezdit na dovolené někam jinam. Jsem ráda, že mám jednu kamarádku v Itálii, která touží po Turecku. Tak jsme se domluvily, že ještě letos v září vycestujeme z Itálie do Turecka. Konečně si zase odpočinu.

Dovolená v Itálii je skvělá.

Já pojedu za kamarádkou do Itálie a potom si obě dvě užijeme dovolenou v Turecku. Ani nevíte, jak moc se těším. Turecko mě láká už asi šest let, ale ještě jsem se nerozhoupala, abych tam jela, takže uvidím, co přinese čas. A za dva týdny letím do Itálie za kamarádkou. A já potom s kamarádkou do Turecka.

Mám ráda moře.

Už se nemohu dočkat, jsem velmi nedočkavá a myslím si, že tohle nebude moje poslední destinace, protože ještě mám toho na své cestovatelské kartě opravdu hodně. A na každé dovolené si vždycky nejvíce odpočinu od všech pracovních i rodinných starostí. Vítem je někdy vážně prim asi užít dovolenou. Někdy sama nebo s kamarádkou. I když partnera moc miluji a taky jezdíme spolu na odvolené, ale snad mě chápete, že chci taky čas pro sebe. Takto se alespoň na přítele velmi těším a on zase na mě. Taky to máte podobně? Nebo mi máte za zlé, že nechávám partnera doma a jedu si užívat s kamarádkou na dovolenou?