Skvělá krejčovina


Krejčovina mě vždycky bavila, vždycky jsem chtěla dělat nějaké řemeslo. Nechtěla jsem sedět někde v kanceláři anebo podobně. Vždycky jsem chtěla dělat něco, kde mě to bude bavit a kde také si potom vydělám opravdu pěkné peníze. A protože moje babička byla vyučená švadlena, byla opravdu šikovná krejčová, tak jsem si řekla, že pro mě bude opravdu nejlepší, když třeba také půjdu studovat krejčovinu, vždyť co je na tom špatného? Moje rodina mě od toho odrazovala, že prý to je nevýdělečné. Jenomže já jsem svým rodičům stále dokola opakovala, protože tohle mě nezajímá, že klidně půjdu potom pracovat do nějaké fabriky, ale že já se chci švadlenou naučit.

Doma mám také několik metrů.

Chci být opravdu šikovná krejčová. A na webové stránce prima-obchod.cz jsem mezi kvalitními produkty a další textilní galanterií našla krejčovskou pannu. Krejčovská panna by měla být opravdu v každém obchodě, kde prodávají galanterii anebo látky. Také by ji každá správná krejčová nebo švadlena měla mít také doma. Přesně tam, kde vyšívá a kde také pracuje. Kolikrát jsem už také zkoušela něco ušít a uplést. Řeknu vám, že plést umím opravdu skvěle. Už v jedenácti letech jsem dokázala uplést tlakový úplně jednoduchý svetr. Také jsem pletla šály a čepice a ponožky, jenomže šití, tak to je úplně něco jiného. Šití a vyšívání je úplně jiná liga.

Také máte už krejčovskou pannu?

Chtěla jsem vždycky dělat krejčovou, abych mohla šít obleky pro ženy i pro muže. K tomu také samozřejmě potřebují kvalitní krejčovskou pannu. Krejčovskou pannu seženete také právě na zmíněné webové stránce, kterou jsem vám uvedla. Pokud by vás také zajímala cena krejčovské panny, tak cena krejčovské panny je opravdu různá. Záleží, jakou budete chtít. Můžete si také vybrat nějakou krejčovskou pannu z antiku. Tohle se vždycky líbilo mě. Mám ráda takové retro věci a takové věci, kterým také můžu vdechnout nový život. Měla jsem také jednu krejčovskou pannu z jednoho obchodu, který byl antik a musím uznat, že jsem s ní uspěla všude. Všem se líbila a jsem ráda, že mi tato retro krejčovská panna vydržela několik let.