Léky pro muže


Když přítel byl takový nešťastný, tak jsem se ho stále dokola ptala, proč je smutný a proč se mi nechce s něčím svěřit. Já vím moc dobře, že má přítel má nějaké problémy, o kterých se stydí mluvit a vůbec se mi nechce svěřit. Co se to jen děje? Abych se přiznala, tak mě to pro začátek docela urazilo, protože jsem stále nechápala, co jsem udělala špatně, protože se mě přítel takhle straní a vůbec se mi nechce s ničím svěřit. Nakonec to dopadlo tak, že jsme se asi týden hádali, protože já jsem svého přítele podezřívala, že má někde nějakou milenku anebo dělá něco nezákonného.

Řešte své problémy.

Jenomže přítel se mi vždycky smál do obličeje, takže jsem to brala tak, že už ho asi nezajímám a že je mu úplně jedno, co si o něm myslím anebo co dělám. Potom, když jsem příteli dala už jakoby obrazně nůž na krk, tak se mi svěřil, že on už ne nemá tak ten ho erekci, jak by si přál. Já jsem si sice před měsícem jistě něčeho všimla, ale myslela jsem si, že přítel je jenom ve stresu anebo nemá úplně chuť na sex, ale chce potěšit mě. Potom jsem zjistila a poznala jsem, že vůbec nechce mít se mnou sex a další něžnosti. Takže už mi to začalo docházet. Takže já jsem na chudáka partnera podezřívala opravdu zbytečně, protože jsem si myslela, že má bokovku.

Nebojte se svěřit.

Přestože on měl problémy s erekcí. Bylo mi to opravdu dost líto! Příteli jsem, řekla, jestli zná kamagra shop, kde si může koupit kamagru anebo také viagru. Kamagra shop je opravdu kvalitní internetový obchod, kde nakoupíte opravdu hodně zboží, které se týká mužů, když mají své problémy. Pokud pánové trpí problémem s erekcí anebo mají sexuální dysfunkci, tak se samozřejmě za to vůbec nemusí stydět a mohou taky jít k lékaři anebo alespoň k lékárníkovi. Řekla jsem si, že kdybych já byla muž a měla problémy s erekcí a neměla bych pevnou erekci, tak bych to samozřejmě řešila, protože bych se bála, že na pozdější řešení by už mohlo být třeba i pozdě.