Co darovat mamince k Vánocům?

Maminky bývají osoby plné lásky, které by se pro své děti rozdali. Jejich lásku bychom jim měli oplácet pravidelně ale speciálně na Vánoce jim můžete ukázat, jak moc je máte rádi a vážíte si jich. Vánoce nejsou o drahých dárcích, takže určitě je potěší i levný dárek, pokud bude od srdce a dle jejich vkusu. Většina našich tipů jde sehnat v mnoha cenových kategoriích, takže si je přizpůsobíte vašemu rozpočtu.

Poukázka pro vás dva

Pokud chcete mamince udělat radost a zároveň s ní strávit více času, je výbornou volbou poukázka, která bude zahrnovat nějaký zážitek pro dvě osoby. Buď ho můžete prožít s maminkou, nebo si ho může užít třeba s manželem. Můžete koupit lístky do divadla, na muzikál, na koncert nebo na výstavu. Určitě ji také potěší poukaz na společnou večeři, třeba spojenou s degustací. Nebo můžete zkusit něco odvážnějšího a věnovat jí zážitek ve formě letu letadlem, seskoku padákem, letu horkovzdušným balónem nebo jiného adrenalinového zážitku.

seskok padákem

Šperky

Většina žen miluje šperky. I když na ně máme každý jiný vkus, vy svou maminku jistě dobře znáte na tolik, že se odvážíte tipnout si, jaké šperky by se jí líbily. Ať už se bude jednat o bižuterii, stříbro, zlato a tak dále, vhodným šperkem nic nezkazíte. Vyhýbejte se raději prstenům, u těch je těžké odhadnout velikost. Ale můžete zakoupit třeba náušnice, náhrdelník nebo originální brož.

čaj

Horké nápoje

Po Vánocích nás čeká ještě několik měsíců sychravého počasí, kdy si každý vychutná rád šálek něčeho dobrého. Podle toho, co vaše maminka pije, jí můžete zakoupit sadu sypaných čajů, kvalitní mletou kávu nebo třeba dárkový set na přípravu horkých čokolád.

Šátek

Kromě šperků https://www.jk.cz/ je originálním doplňkem i hezký šátek. Nemusíte se držet při zemi a můžete své mamince pořídit něco od luxusnější značky z kvalitního materiálu, který ji dlouho vydrží a zároveň tím skvěle ozdobí své outfity.