Na jaké filmy se můžete podívat zdarma na Youtube?

I když to bylo dříve prakticky nemyslitelné, dnes na YouTube najdete spoustu filmů, na které se můžete zdarma podívat. To, že už tam jsou nějakou dobu a YouTube je zatím nesmazal, znamená, že pravděpodobně je tam přidal někdo, kdo vlastní autorská práva k těmto filmům a jejich zveřejnění je tedy legální. Pokud se na film budete chtít podívat i off-line, využijte video downloader.

Podívejme se na pár filmů, které najdete zdarma na YouTube a stojí za zhlédnutí.

Perfect days – I ženy mají své dny (2011)

Hořká komedie z režie Alice Nellis, ve které si ústřední roli zahrála Ivana Chýlková. Ta představuje ženu středního věku Eriku, která má sice úspěšnou kariéru, ale nemá manžela ani dítě. Uvědomuje si své biologické hodiny, a proto se rozhodne pro umělé oplodnění pomocí svého homosexuálního kamaráda. Do toho se seznámí se ztraceným synem své nejlepší kamarádky, kde přeskočí jiskra. Film komediálně nahlíží na problémy a starosti žen, které řeší své místo v životě a roli matky.

youtube

Rebelové (2001)

Muzikální komedie z pera Filipa Renče, která se dočkala v Česku mnoha úspěchů, hlavně díky populárním písním, které ve filmu http://www.ceskatelevize.cz/ct2/filmy/ zazněli, jako Mě se líbí Bob nebo Stín katedrál. Příběh vypráví příběh tří maturantek a tří uprchlých vojáků, kteří se skrývají v malém městečku. Vše se navíc odehrává těsně před událostmi, které se stali v srpnu roku 1968. Film vás na hodně místech rozesměje, ale na jeho konci budete pravděpodobně v slzách.

youtube

Andílek na nervy (2015)

Milá, rodinná komedie o dospívající dívce Viktorii, která je vlivnou influencerkou. Po smrti své matky se musí z velkého města odstěhovat na malou vísku ke svému otci, kterého nikdy neviděla. Zatím co on si zvyká na to, že z ničeho nic zjistil, že má dospívající dceru, Viktorie se musí naučit žít na vesnici, kde nikoho nezajímá móda ani počty lajků na sociálních sítích. V hlavních rolích se představila Anna Kadeřávková, Adam Mišík a Pavel Řezníček.