Vztahy v práci

Je opravdu nepříjemné, pokud jste v nějaké společnosti, kde jsou opravdu špatné vztahy. Pokud jsou vztahy na nic, je naprosto logické, že se vám to nebude líbit a budete z toho nervy nebo trpět depresemi. Jako například já. A trpěla jsem depresemi asi dva roky, protože jsem pracovala v jednom baru, kde byly opravdu špatné holky, barmanky. Nevím proč, ale chovaly se ke mně opravdu hnusně a zle. Byla jsem tam totiž nová a začátku jsem to chápala, protože jsem si říkala, že mě berou asi za vetřelce. Jenomže i když se tohle po čtyřech měsících nezlepšilo, začalo mě to hodně ubíjet.

Vztahy v práci nejsou vždy dokonalé.

Jenomže jsem nějakou práci potřebovala, protože jsem byla s dvěma dětmi sama, a ještě jsem splácela dvě půjčky. Takže jsem si nemohla dovolit odejít. Proto jsem si řekla, že se obrním trpělivostí a zkusím to. A do práce jsem nosila různé dobroty anebo jsem brala taky dobrovolné šichty za kamarádky, tedy ty barmanky. Ale bohužel ani tohle se po dalších třech měsících nezměnilo. Spíše naopak. Jak holky zjistily že jsem, tak přívětivá a hodná, tak toho začaly využívat.

Prima kolegové jsou výhra.

A místo toho, aby aspoň na mě v tomto ohledu byly hodné a upřímné, tak spíše na mě byly ještě drzé. Myslím si, že mě považovaly za odpad anebo někoho podřadného. Takovéto vztahy se mi absolutně nelíbí a já jsem z toho byla nešťastná. Naštěstí ale po roce a půl jsem prostě odešla. Našla jsem si jiného přítele, který mi řekl, že tam absolutně nezůstanu, že se nenechám ponižovat od nějakých holek. A měl pravdu. A nyní pracuji úplně jinde a jsem velmi spokojená. A už nikdy nechci zažít to, co jsem že zažívala v práci, kde jsem pracovala jako barmanka. Víte, ono špatné zacházení s lidmi není vždycky příjemné a mnohdy to na člověku taky zanechá velmi nepříjemné vzpomínky a už třeba i nastálo. Já sama jsem naštěstí na všechny okolo moc hodná.