Voda v domě

https://www.expres.cz/katastrofa-c80-/archiv.aspx%3Fklic%3D645000 ze:11pt“>Stalo se vám někdy, že se vám vytopila domácnost? Pokud ne, tak buďte rádi. Protože utírat potom tu neplechu, která je po vyhledávání úniků vody všude, je to opravdu katastrofa Mně se to stalo už bohužel dvakrát a vůbec nerada na to vzpomínám. Proto jsem ráda že existuje vyhledávání úniků vody. Kolikrát jsem to zkoušela sama, ale vždycky bez úspěchu. A víte, kdo na to přijde vždycky skoro jako první? Soused, který bydlí pod vámi. Pokud tedy bydlíte v nějakém paneláku anebo bytovce. Byla jsem s přítelem na dovolené, a to pouze na víkend. Ve wellness centru.

Opravář vám vše opraví.

A řekla jsem si, že bude opravdu nejlepší, když si taky vypneme mobil a pořádně si to ve wellness centru užijeme. Bohužel, ale zatímco jsme byli pryč, tak nám nějak začala unikat voda a vytopilo to našemu sousedovi chodbu. Nově vymalovanou! Musím říct, že jsem z toho byla opravdu zklamaná, protože jsem si dala záležet, abych všude vodu vypnula a uzavřela. Nakonec jsme se ale s přítelem dozvěděli, že všechno jsem měla pečlivě zavřené, proto jsme museli zavolat nějakého instalatéra, který nám vyhledá únik vody.

Voda má být v bazénu, ne doma.

Vyhledávání úniků vody je docela náročné, protože vždycky nejde na první pohled vidět, z jakého potrubí voda teče. A musím taky říct, že soused byl opravdu hodně naštvaný. Takže vyhledávání úniků vody bylo docela náročné. A taky zdlouhavé. Trvalo to skoro dvě hodiny. Když to instalatér našel, tak samozřejmě to celé pečlivě opravil. Od té doby máme klid. Sice se nám to stalo ještě před rokem, ale to byla moje chyba, protože jsem měla rozbitou pračku. Takže jsem opravdu ráda, že vyhledávání úniku vody vůbec existuje. Může to zachránit taky sousedské vztahy. A vám se někdy stalo, že vám unikala voda? Myslím si, že je to velmi nemilá zkušenost, protože to může poničit opravdu mnoho věcí doma, na kterých vám třeba záleží. Navíc to stojí hodně peněz.