Super zábavné vnitřní aktivity pro děti

Krytý bowling

Malé děti milují skládat věci na sebe a převracet je, proto je bowling ideální hrou! Hrací bowlingovou sadu můžete snadno najít v obchodě, ale můžete se rozhodnout vyrobit si také vlastní.

Zde je to, co potřebujete:

Prostor na hraní
10 prázdných plechovek od sody
Tenisový míček (nebo jakýkoli míček na hraní větší než tenisový míček)
Maskovací páska
Popisovač
Vytvořte bowlingovou dráhu pomocí maskovací pásky. Zvažte věk a fyzické schopnosti vašeho dítěte, abyste určili, jak dlouhý bude pruh. Uspořádejte plechovky na konci pruhu a ukažte svému dítěti, jak je udeřit. Udržujte tabulku skóre nebo změňte pravidla, aby byla hra zábavnější a konkurenceschopnější!
Stavba pevnosti

Děti milují myšlenku mít svůj „vlastní prostor“. Takže když s nimi představíte myšlenku pevnosti, rádi by ji postavili stejně jako hraní v nich. Polštářové pevnosti jsou nejoblíbenější – vše, co potřebujete, jsou různé velikosti polštářů, přikrývky, které lze stohovat nebo použít jako „dveře“ a nějaký pevný nábytek, který bude držet pevnost pohromadě.

Můžete si také postavit kartonovou pevnost – budete potřebovat několik velkých krabic a jen je slepit, abyste vytvořili prostor pro hraní (by bylo lepší, kdybyste se tam mohli také vlézt!). Jakmile budete mít pevnost na místě, poskytněte baterku a nějaké knihy, které si s nimi můžete přečíst nebo si s nimi zahrát svou oblíbenou hračku!

m

Padající domino

Jedná se o jednoduchou aktivitu, která může mít velký pozitivní dopad na vaše dítě. Vše, co potřebujete, je sada domino. Začněte skládat kostky domina v libovolném vzoru, který se vám líbí (nechte své dítě, aby rozhodlo o uspořádání), pak ho požádejte, aby vám pomohl se skládáním. Jakmile jsou všechny dlaždice na svém místě, připravte videokameru, než požádáte své dítě, aby převrátilo první! Voila – okamžitá zábava!

Překážková dráha

Všichni jsme jako malí milovali lézt pod židle nebo lézt přes stoly, tak proč si z toho neudělat zábavnou činnost? Vytvořte si doma překážkovou dráhu pomocí nábytku a některých hraček vašich dětí.

m

Nejprve si ji projděte, abyste dětem ukázali, co mají dělat v každé části, a poté jim dejte skóre podle toho, jak rychle kurz dokončí. Jen věnujte zvýšenou pozornost zajištění bezpečnosti dětí.

Karetní hry

Pokud chcete dělat něco klidnějšího, zahrajte si s mladými nějaké karetní hry. Začněte s jednoduchými hrami, které se snadno naučíte a které podpoří logické uvažování, aranžérské schopnosti a identifikaci čísel.

Začněte klasickými hrami, jako jsou rybičky a podobně.