Pevná látka

Vždycky jsem si říkala, že až budu dospělá, že bych chtěla šít. Protože mě totiž šití opravdu hodně bavilo. A tohle všechno začalo už v té době, kdy moje maminka řekla, že už je taky načase, bych se jako dvanáctiletá holka začala třeba něčemu více věnovat, protože můj bratr už v šesti letech opravdu krásně maloval, takže si dával také záležet na tom, aby ho prý někdy v budoucnu vzali na nějakou skvělou fakultu umění. Můj bratr tohle vždycky chtěl. Ale nechápu, jak k tomu vůbec přišel, protože si také vzpomínám, že můj bratr jako malé dítě si jenom hrál s autíčky nebo si prohlížel obrázky v knihách.

S látkami pracuji denně.

Takže jsem si asi myslela, že by bratr chtěl bych třeba učitelem anebo dokonce spisovatelem. A taky bylo docela prima, že jsem zjistila, že spisovatelé mají taky opravdu hodně peněz, takže by to bratra jistě bavilo. Já jsem zase chtěla být vyhlášená švadlena anebo krejčová. Moje maminka mi řekla, že by to bylo opravdu skvělé povolání, protože krejčových a švadlen je vážně opravdu málo. Takže jsem si řekla, že si taky musím pořídit nějaký materiál. A to například šatovku anebo také šusťákoviny, protože právě z těchto materiálu se prý velice často šije a je vhodné pro začátečníky.

Šaty se hodí na léto.

Takže jsem si z internetu objednala pár kusů šatovky a taky dalších látek, abych se naučila, jak se to všechno vlastně dělá. Celý den jsem se učila online přes internet, abych se podívala, jak se vůbec vyrábí něco z šatovek anebo z různých materiálu. Mě tohle opravdu hodně baví, a tak jsem si řekla, že třeba budu mít takovou brigádu. Někde, kde mě bude potřeba a kde třeba taky pomůžu tam, že bych pracovala s látkou. A šatovky jsou kvalitní v tom, že je to velmi pevný materiál a hodí se jak na lehké kostýmky na volný čas nebo na krásné šaty pro ženy. Šatovky si taky pořídíte v mnoha barvách.