Netradiční, ale přesto používaná žárovka pro auta

Hledáte ideální žárovky, které by poskytovaly, co možná nejlepší poměr ceny a kvality? Jde vám konkrétně o žárovky typu W5W, a proto si chcete dát tu práci a vybrat opravdu vhodně? Pokud ano, měli byste vědět, v čem spočívá výběr tohoto osvětlení. Není to totiž jenom o tom, abyste měli k dispozici žárovky, které jakž takž svítí. Naopak, musíte mít jistotu, že osvětlení bude fungovat, i když je venku opravdu výrazně snížena viditelnost. Taková situace může velmi jednoduše nastat i při silném dešti nebo sněžení, což jsou situace, které jsou pro Českou republiku naprosto běžné. Vybírejte proto s rozumem a mějte jasno v tom, co která žárovka poskytuje a co by měla splňovat.

zdvojený výfuk

Halogenové a LED žárovky jsou velmi rozdílné

Určitě jste slyšeli o tom, že jsou k dispozici žárovky W5W, které fungují na bázi LED technologie. Možná jste se však dočetli i skutečnost, že takové osvětlení musí být zapojené se speciálním odporem, jinak je pravděpodobné až jisté, že váš automobil žárovky tohoto typu nepřijme. Proto není od věci kupovat osvědčené výrobky od známé značky https://www.lightpark.cz/osram-autozarov-w5w-2825-02b-5w-12v-w2-1×9-5d-2blistr/, které vás nezklamou v žádném ohledu. Přitom nebude záležet na tom, zdali potřebujete osvětlení pro občasné popojíždění nebo jezdíte ve svém vozidle skutečně často.

Pro jaké účely je W5W vhodná?

Poziční osvětlení vozidla

Směrová světla

Osvětlení vozidla v interiéru

zadní světlo auta
Jak můžete vidět, jde o poměrně nenáročně využívané osvětlení. I přesto je však dobré myslet na obecné požadavky, které by na žárovky tohoto typu měly být kladeny. Mezi ty nejdůležitější parametry pak patří spolehlivost, svítivost a také spotřeba elektrické energie. Abyste si nemuseli dělat starost o žádný z těchto parametrů, vyplatí se vám důvěřovat výrobkům známých značek, jako je například Osram.