Jak se oblékat žensky s větší velikostí?

Doba pokročila a čím dál více se mění ideál krásy. Už dávno neplatí, že za https://www.satt.cz/opticke-site krásné jsou považovány jen velmi štíhlé modelky s velikostí XS. Veřejnost bojuje za to, aby bylo normalizováno i to, že na plnoštíhlé ženy pohlížíme jako na krásné tak, jak si to zaslouží.

Jak se obléknout, tak, abychom se líbili sami sobě i s pár kily navíc?

modré šaty

Především si uvědomte, co na sobě považujete za své přednosti. U oblékání byste se měla zaměřit na to, že své přednosti zvýrazníte a naopak to, co považujete za své nedostatky, se pokusíte schovat. Funguje to jako u líčení. Pokud na sobě považujeme za krásné naše oči, taky se je snažíme zvýraznit, třeba řasenkou a tužkou na oči. A pokud nás trápí pupínky, snažíme se je schovat korektorem či make-upem.

Pokud vás trápí velké bříško, bude pro vás nejlepším přítelem vysoký pas. Ten je v dnešní době velmi populární, takže s vysokým pasem seženete kalhoty prakticky jakéhokoliv střihu nebo z jakéhokoliv materiálu. Schová vám bříško a opticky ho zeštíhlí. Volte s vysokým pasem i sukně. Pas máte obvykle štíhlejší než spodní část bříška, proto vám sukně začínající již od pasu schová nejen bříško, ale i boky, případně zadeček. Sukni můžete doplnit černými punčocháči, pokud už je mrazivější počasí a nízkými kozačkami na podpatku. Ty vám opticky prodlouží a zeštíhlí nohy.

barevné šaty

Pro ty co trápí bříško, boky i zadeček doporučujeme také šaty. Budete vypadat velmi žensky a šaty pro plnoštíhlé s volnou sukní schovají vše, co chcete schovat. Můžete zvolit šaty jednobarevné, barevné, vzorované a stále budete za dámu. Opět je můžete doplnit boty na podpatku. Pokud nerada nosíte podpatky, některé šaty právě volnějšího střihu vypadají skvěle i s teniskami. Jestliže si vezmete šaty, které neumí tak dobře schovat nějaký ten špíček, můžete si pod ně dát stahovací prádlo, které vás krásně zeštíhlí.