Vyzkoušejte brýle na modré světlo

Nemáte náhodou problém s usínáním? Že máte, ale má ho skoro každý? A zamysleli jste se nad tím, čím je tento problém třeba způsobený? Je jasné, že pokud máte za sebou náročný, hektický den, je možné, že se vám stále dokola v mozku odehrávají některé stresující momenty a mozek není možné zklidnit. Možná je ale důvod i někde jinde. Co děláváte večer před spaním? Možná si myslíte, že se hloupě ptám. Ale! Většina z nás večer prostě tráví u svého notebooku, počítače, nebo na telefonu. Někdo prostě sleduje televizi, ale všichni tito lidé, kteří po večerech vystavují svůj zrak modrému světlu mohou mít opravdu veliké problémy s usínáním.

bryle modre svetlo

Všechny digitální obrazovky produkují modré světlo, které je ve večerních hodinách pro náš organismus škodlivé. Je to totiž světlo z modré škály spektra, které v našem mozku navozuje pocit bdělosti. Těmto účinkům se můžeme, ale zcela lehce vyhnout. Obzvlášť pokud se s nespavostí již nějakou dobu trápíte, nezabírají žádné zklidňující čaje, ani ověřené rady. Zamyslete se nad tím, jestli i vy nejste obětí modrého světla z vaší obrazovky, monitoru, či displeje.

bryle na modre svetlo

A jak s modrým světlem zatočit? Prostě naše oči ochráníme těmi správnými brýlemi, které redukují toto záludné záření. A vůbec nemusíte namítat, že brýle pro vás nejsou, protože nemáte žádné dioptrie. Tyto brýle jsou prostě bez dioptrií a používají se v případě, kdy sledujeme již výše zmíněné monitory, obrazovky, nebo displeje ve večerních hodinách. I když. Tyto brýle jsou opravdu velice slušivé a může se stát, že si je prostě zamilujete tak, že s nimi vyrazíte i do ulic, jako s módním doplňkem. Zkuste tedy rázně zakročit proti nespavosti a vyzkoušejte brýle na modré světlo https://www.luxbryle.cz/cs/36-proti-modremu-svetlu. Jsou opravdu vysoce moderní a stanou se vaším každodenním, nebo alespoň každovečerním společníkem a také módním doplňkem.