Vyhlazené pivo u Vás doma

Pivo je národní poklad České republiky a patříme mezi největší pijany vůbec. V České republice se nachází nespočet pivovarů, a to jak těch malých, tak těch velkých. Naše pivo se vyváží do nejrůznějších států na světě a jen těžko by se dalo říct, že nás někdo předběhne. Ovšem doba je velice zlá a vůbec nepřeje lidem. V poslední době se pivo nehorázně zdražilo, a to naštvalo nejen mladé lidi, ale i starší generaci. Štamgasti, kteří chodili na pivo pravidelně, tak musí svoje návštěvy hospody omezovat, to proto, že za a pivo nechtějí platit takové částky. Pokud mezi pijany patříte i vy a už Vás nebaví vyhazovat takové peníze za pivo, tak neváhejte a kupte so domů pípu s kompresorem https://www.gastroserver.cz/.

pipa s kompresorem

Pokud od pípy s kompresorem investujete, tak zaručeně neprohloupíte. Pípa Vás sice v počátku vyjde na vyšší peníze, ale s ohledem na cenu čepového piva v hospodě, se Vám investice začne rychle vracet. Cena za čepované pivo v hospodě se pohybuje od 30 Kč až po 60 Kč, a to je sakra hodně. Pokud si však koupíte vlastní výčep, tak Vás vyjde pivo na zhruba 18 Kč až 25 Kč a nebudete muset sponzorovat hospodu, která na Vás vydělává nemalé peníze. Budete si moct koupit jaké pivo jen chcete, a to za zlome ceny. Dále se nebudete muset bát o špinavé trubky, a to proto, že čištění a péče bude ve Vaší režii.

pipa s kompresorem

Dávejte si však pozor a společně s pípou s kompresorem si kupte i všechny narážecí hlavy. Nikdy totiž nevíte, jaký druh piva si koupíte a zda Vám bude stačit hlava, kterou máte doma. Pípu s kompresorem navíc můžete převážet a můžete si jí tak vzít na dovolenou, či na nějakou akci. Výhod je tak celá hromada, ale tou největší je, že Vám žena nebude říkat, že věčně sedíte v hospodě. Neváhejte a přesvědčte svoji ženu, že investice do pípy s kompresorem, se rozhodně vyplatí. Nejen, že ušetříte peníze, ale si budete moct vybrat druh piva podle sebe.