Vyspělá technologie

Informační technologie je něco, čemu už jsem skoro vůbec nemohla nikdy porozumět. Nevěděla jsem, jak někdo může, tak dokonale rozumět počítačům nebo informační technologii. A někdy mi přišlo, že třeba můj bratr se s tím už narodil. Můj bratr měl totiž perfektní znalosti počítače a je samozřejmě logické, že tohle mu nebylo dodáno jenom tak náhodou. Nebo že mu to spadlo do klína. Je naprosto logické a jasné, že se taky musel opravdu hodně učit. Také je to možná tím, že je o osm let mladší než já, takže klidně mohu říct, že on se vlastně s počítačem nebo s mobilem v ruce už narodil. Já neříkám, že je to špatně. Myslím si, že je to dobře.

Pračka je pro mě velmi důležitá.

Protože dnešní doba si to opravdu žádá, aby každý člověk uměl dokonale na počítači. Tomu se ještě přidává většinou anglický jazyk. Protože podle mého názoru se bez angličtiny a dobré znalosti na počítači v práci už někde asi neuchytíte. Nebo si myslíte něco jiného? Myslím si, že informační technologie je už tak dokonalá a vyspělá, že si už bez nich člověk nedokáže představit život. Taky si vemte, že už existuje tak dokonalé technologie a technika, že vy sami byste se divili, co třeba dokonalá technika dokáže. Jsou třeba i chytré lednice, která vám třeba řekne, co vám již dochází nebo co musíte koupit. Nevěříte?

I děti znají technologie.

Tak věřte, něco takového je již zcela normální. A vím, že takové lednice jsou drahé a ceny se pohybují kolem sta tisíce korun. A vím, že je to šílené, ale někdo na to peníze prostě má a takovou vymoženost vyžaduje. Já mám sice takovou starou lednici, jsem ale opravdu ráda, že mi funguje. Vždyť na co jiného potřebuji lednici než na to, aby mi chladila jídlo? Myslím si, že některé informační technologie jsou taky na to, aby pomáhali lidem třeba najít práci anebo právě s tím, že lidi už pracují online, tak potřebuji rozumět informační technologiím.