Schody na chatu

Když jsme si s přítelem koupili chatu, byla jsem v sedmém nebi, protože chatu jsem si vždycky přála opravdu celý život. Jenomže jako svobodná jsem na to nikdy neměla dostatek peněz. A když jsem si říkala, že bychom si mohli s bratrem a sestrou pořídit jednu velkou chatu na půl, tak nikdo nechtěl. Oni by prý si to vůbec neužili. http://www.ahaonline.cz/galerie/zhave-drby/63279/cesty-domu-herci-jsou-opet-na-place-dovolenou-si-moc-neuzili%3Ffoto%3D0 Takže by se jim to nevyplatilo, ale já jim to za zlé nemám, protože se jim nedivím. Oni bydlí v zahraničí, takže by k nám asi do České republiky moc často nejezdili. Takže to chápu. Nicméně ale já jsem se nenechala odbýt a řekla jsem si, že s přítelem bychom už peníze na to dohromady dát mohli a chatu si konečně pořídit. A byla jsem opravdu ráda, když přítel a řekl, že koupě chaty bude opravdu skvělá volba. Bavilo mě, že jsem si na tu chatu potom mohla dávat takové věci, které se líbí hlavně mě. Chtěla jsem takový klasický venkovský styl.

Pěkný vesnický styl.

Takže jsem tam taky chtěla dřevěné zábradlí na schody. Dřevěné zábradlí na schody se mi líbí z toho důvodu, že je to krásný přírodní a tvrdý materiál. Nechtěla jsem žádný takové obyčejné zábradlí, které je třeba například z plastu, které časem zežloutne. Chtěla jsem, aby to bylo krásné zábradlí na schody, protože schody byly taky ze dřeva. Tak proč bych kazila takovou podobu, že bych k dřevěným schodům dala třeba například plast anebo sklo?

Dřevo mám ráda.

Myslím si, že dřevěné zábradlí na schodech bude asi ta nejlepší volba, protože se to taky chodí na ten krásný venkovský styl, které mám v plánu si s chatou udělat. Vždycky jsem si řekla, že až budu mít vlastní chatu, tak si to udělám tak, aby to tam vypadalo jako u mé babičky. Babička a děda mají u mě v životě opravdu krásné a zvláštní místo, takže bych se někdy chtěla cítit tak, jako kdybych byla u nich zase na prázdninách. Zdá se vám to divné? Možná je, ale já to tak cítím a snad se to bude líbit i příteli.